Producenci
Zaloguj się
Nie pamiętasz hasła? Zarejestruj się
Opcje przeglądania
Kategorie
Producent
Cena
 • od
  do

Każdy zakład pracy powinien być wyposażony w kompleksowo wyposażono apteczkę pierwszej pomocy. Chcesz nabyć produkt idealnie dopasowany do potrzeb pracowników Twojej firmy? W takim razie dobrze trafiłeś! W prowadzonym przez nas sklepie internetowym Professional BHP znajdziesz rozmaite modele apteczek w bardzo przystępnej cenie. Sprawdź naszą ofertę i wybierz odpowiedni artykuł dla siebie!

Apteczka pierwszej pomocy – ogólna charakterystyka

Mianem apteczek określa się specjalne, oznakowane we właściwy sposób pudełka służące do przechowywania rozmaitych środków opatrunkowych i innych materiałów umożliwiających udzielenie pierwszej pomocy osobie potrzebującej medycznej interwencji. Jako pracodawca powinieneś mieć świadomość konieczności zaopatrzenia swojej firmy we wspomniany produkt. Jeśli do tej pory nie dopełniłeś tego obowiązku, nic straconego! Pomyśleliśmy o tym za Ciebie.

Oferujemy Ci bogaty wybór funkcjonalnych modeli zawierających wysokiej jakości artykuły i akcesoria do ratowania zdrowia i życia. Wszystkie sprzedawane przez nas apteczki odznaczają się solidnością wykonania. Dzięki temu są one w stanie wytrzymać nawet najbardziej niesprzyjające warunki panujące w danym zakładzie pracy lub na zewnątrz.

W Professional BHP doskonale zdajemy sobie sprawę z różnorodności potrzeb naszych klientów. Dlatego też swój asortyment na bieżąco uzupełniamy o rozmaite apteczki. Do nabycia są tutaj przede wszystkim:

 • apteczki zakładowe – przenośne modele z wyposażeniem dostosowanym do specyfiki i potencjalnych zagrożeń występujących w danym miejscu pracy; zazwyczaj wykonuje się je z trwałego tworzywa sztucznego;
 • apteczki samochodowe – stanowiące niezbędny element wyposażenia pojazdów mechanicznych; zawarte w nich środki medyczne służą do udzielania pierwszej pomocy osobom poszkodowanym w wypadkach drogowych

Apteczki z odpowiednio dobraną zawartością powinny pozostawać do dyspozycji potrzebujących je osób. Dlatego warto umieścić je w widocznym miejscu. W przypadku zakładu pracy najlepiej sprawdzają się modele ścienne. Z kolei apteczki samochodowe z reguły umieszcza się w bagażniku.

Standardowe wyposażenie apteczki pierwszej pomocy

W obowiązujących w Polsce przepisach prawnych próżno szukać wytycznych określających, co powinno koniecznie znaleźć się w apteczce pierwszej pomocy. Musisz mieć jednak świadomość, że kwestie te zostały szczegółowo omówione w normie DIN powszechnie uznawanej przez kraje Unii Europejskiej. Wyposażenie dostępnych w Professional BHP apteczek zostało skompletowane w taki sposób, aby zadośćuczynić wymogom zawartym we wspomnianym dokumencie. Dzięki temu sprzedawane przez nas apteczki zakładowe i samochodowe zawierają:

 • bandaże i koce ratunkowe;
 • opatrunki w opakowaniach G, M i K;
 • chusty opatrunkowe, trójkątne i z fizeliny;
 • zestaw plastrów, rolki przylepca, kompresy i nożyczki;
 • worki foliowe;
 • ustniki do sztucznego oddychania;
 • jednorazowe rękawiczki.

Twoi pracownicy wykonują czynności stwarzające poważne zagrożenie dla ich życia i zdrowia? Nie lekceważ związanego z tym ryzyka! W takim przypadku najlepszym rozwiązaniem będzie zakup apteczki z dodatkowymi akcesoriami.

Instrukcja obsługi apteczki

Każda oferowana przez nas apteczka poza artykułami medycznymi zawiera także instrukcję obsługi danego modelu. Dokument ten zawiera ogólne wytyczne dotyczące rozmieszczenia poszczególnych materiałów w pudełku, a także charakterystykę czynności związanych z podstawową obsługą apteczki. Instrukcja napisana jest w przystępny i czytelny sposób. Dzięki temu Twoi pracownicy nie będą mieć żadnych problemów ze zrozumieniem jej treści.

Serdecznie zapraszamy do skorzystania z naszej oferty. W razie jakichkolwiek problemów z doborem odpowiedniego modelu apteczki służymy Ci naszą profesjonalną radą i pomocą. Nie wahaj się i już dziś skontaktuj się z naszymi sprzedawcami mailowo lub telefonicznie. Z przyjemnością odpowiemy na każde Twoje pytanie dotyczące asortymentu dostępnego w Professional BHP. W razie potrzeby pomożemy Ci także w podjęciu właściwej decyzji zakupowej.

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
;
Sklep internetowy Shoper.pl