Producenci
Zaloguj się
Nie pamiętasz hasła? Zarejestruj się

Odpowiednio dobrana do stanowiska pracy odzież potrafi zapewnić nie tylko komfort wykonywania obowiązków, ale i bezpieczeństwo. Na szkodliwe warunki i czynniki szczególnie narażeni są pracownicy fizyczni i mający kontakt z chemikaliami, ostrymi narzędziami oraz niebezpiecznymi materiałami. Na takich stanowiskach wymaga się używania specjalistycznej odzieży ochronnej, określonej przepisami BHP. W naszym sklepie przygotowaliśmy bogatą ofertę artykułów BHP, które gwarantują zarówno bezpieczeństwo, jak i wygodę. Przekonaj się sam! Zachęcamy do poznania naszych produktów.

Artykuły BHP

BENEFIT KURTKA RIVAL ŻÓŁTY BENEFIT KURTKA RIVAL ŻÓŁTY
Producent: BENEFIT RIVAL
Cena:

215,00 zł

szt.
zobacz więcej
BENEFIT POLAR BENEFIT RIVAL BENEFIT POLAR BENEFIT RIVAL
Producent: BENEFIT RIVAL
Cena:

100,00 zł

szt.
zobacz więcej
BEZRĘKAWNIK  CLASSIC OC BEZRĘKAWNIK CLASSIC OC
Producent: Art. Master
Cena:

100,00 zł

szt.
zobacz więcej
Bezrękawnik  FIDJI2 Bezrękawnik FIDJI2
Producent: Delta Plus
Cena:

139,00 zł

szt.
zobacz więcej
BEZRĘKAWNIK PROFESSIONAL GREY BEZRĘKAWNIK PROFESSIONAL GREY
Producent: Art. Master
Cena:

100,00 zł

szt.
zobacz więcej
Bezrękawnik STOCKTON 3 Bezrękawnik STOCKTON 3
Producent: Delta Plus
Cena:

144,99 zł

szt.
zobacz więcej

 

Odzież ochronna  i artykuły BHP – dlaczego są ważne w pracy?

Odzież ochronna, jako istotny element przygotowania do wykonywania zawodu jest niezbędna na stanowiskach pracy narażonych na szkodliwe czynniki. Wszystkie normy dotyczące odzieży BHP zostały zawarte w przepisach o bezpieczeństwie i higienie pracy. Zostały one opracowane po to, aby w jak największym stopniu zwiększyć bezpieczeństwo pracowników.

Odzież robocza służy do ochrony przed szkodliwymi warunkami i substancjami oraz pomaga zachować czystość w miejscu pracy. Jest niezbędna do utrzymania zdrowia w niesprzyjającym środowisku oraz do ochrony życia. Odzież BHP, zgodnie z przepisami, osłania wrażliwe partie ciała – szczególnie te, które ze względu na charakter wykonywanej pracy są szczególnie narażone na oddziaływanie szkodliwych czynników zewnętrznych.

Nowoczesne ubrania robocze i artykuły BHP zapewniają funkcjonalne rozwiązania, takie jak ergonomiczne rozmieszczenie kieszeni, które mogą przyczyniać się do efektywniejszego planowania i wykonywania pracy.

Co można kupić w naszym sklepie?

W naszym sklepie znajdziesz wszelkie wymagane do pracy artykuły BHP. W Professional BHP dbamy o to, aby zapewnić Ci szeroki wybór jakościowych artykułów w przystępnych cenach. U nas zaopatrzysz się w niezbędne ubrania i akcesoria BHP, które spełniają wymagane normy i sprawdzą się jako ochrona w trudnych warunkach. W naszym sklepie znajdziesz wiele produktów w kategoriach:

  • Ochrona głowy – u nas znajdziesz ofertę czepków, kasków, hełmów i kominiarek.
  • Ochrona oczu i twarzy – oczy są szczególnie wrażliwym narządem, który zawsze należy chronić. Zapoznaj się z ofertą okularów, gogli i przyłbic.
  • Ochrona oddechu pyły i opary podrażniają i szkodzą drogom oddechowym. Sprawdź naszą ofertę masek jednorazowych, przeciwpyłowych, masek pełnotwarzowych i wymiennych filtrów.
  • Ochrona przed upadkiem z wysokości – praca na wysokościach wiąże się z ryzykiem upadku. Zabezpiecz się przed tym za pomocą lin i szelek dostępnych w ofercie.
  • Obuwie robocze – w różnych warunkach, szczególnie na nierównym lub wilgotnym podłożu, stopy potrzebują odpowiedniej ochrony. Przedstawiamy bogaty wybór obuwia roboczego wszelkiego typu.
  • Ochrona słuchu – tak jak i oczy, uszy wymagają profesjonalnej ochrony, szczególnie w głośnym środowisku, takim jak na przykład hala montażowa. Zaopatrz się w ochronniki słuchu i stopery.
  • Odzież robocza czystość, bezpieczeństwo, ergonomia pracy i ochrona przed warunkami atmosferycznymi to tylko niektóre z funkcji, jakie musi spełniać profesjonalna odzież robocza. Z naszą firmą zadbasz o siebie i swoje zdrowie. Przejrzyj ofertę kombinezonów, fartuchów, kurtek i innych elementów odzieży roboczej.
  • Rękawice robocze – dla tych, których dłonie są szczególnie narażone na szkodliwe czynniki w pracy oferujemy szeroki wybór rękawic i rękawiczek ochronnych.

Zapraszamy również do zapoznania się z naszą ofertą sprzętów ochrony ppoż i bezpieczeństwa ruchu. U nas znajdziesz między innymi apteczki, gaśnice, pachołki i tablice.

Rodzaje odzieży roboczej – co należy chronić w czasie pracy?

Odzież robocza dedykowana jest poszczególnym profesjom, dlatego też oferujemy bluzy, spodnie, buty, czapki, które nie tylko chronią przed warunkami atmosferycznymi, ale także przed niebezpiecznymi warunkami stanowiska pracy. Dzięki swojej uniwersalności z powodzeniem sprawdzą się w wielu miejscach jako niezawodna i sprawdzona ochrona.

Przy wyborze odzieży roboczej nie można zapominać o okularach, ochronnikach słuchu czy rękawicach, które prawidłowo zabezpieczą ciało przed szkodliwymi czynnikami. Przy niektórych pracach niezbędne okażą się twarde nakrycie głowy czy maski na twarz. Należy się w nie zaopatrzyć, aby być bezpiecznym w zgodzie z przepisami. Poznaj te i inne artykułu BHP z naszej oferty.

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
;
Sklep internetowy Shoper.pl