Producenci
Zaloguj się
Nie pamiętasz hasła? Zarejestruj się
Opcje przeglądania

Właściwa ochrona w miejscu pracy jest bardzo ważna, potrzebna i pozwala czuć się pracownikowi bezpiecznie. Przepisy BHP jasno określają zasady i normy na danych stanowiskach pracy. Jeżeli pracujesz w środowisku, gdzie możliwe jest uszkodzenie wzroku ciałami stałymi, promieniowaniem czy różnego rodzaju odpryskami, to konieczne jest zabezpieczenie się właściwymi produktami do ochrony oczu i twarzy.

Ochrona oczu i twarzy

 

Co można kupić w naszym sklepie?

Skóra na twarzy, oczy, nos i usta są jednymi z najbardziej wrażliwych obszarów na ludzkim ciele, dlatego konieczna jest ich właściwa ochrona. Z myślą o wszystkich pracownikach narażonych na działanie szkodliwych czynników, nasz sklep zaopatrzony został w szeroką ofertę artykułów BHP z kategorii ochrona oczu i twarzy. Z naszą pomocą możesz czuć się bezpiecznie w swoim miejscu pracy.

Przedstawiamy Ci bogaty asortyment produktów, dzięki którym w odpowiedni sposób zadbasz o zabezpieczenie twarzy i oczu. Niezależnie od tego, czy pracujesz w warsztacie, laboratorium lub na budowie – znajdziesz u nas wszystko, co jest niezbędne do prawidłowego osłonięcia i ochrony wzroku. 

  W naszym sklepie zaopatrzysz się w:

  • okulary ochronne przeciwodpryskowe – ochrona przed opryskami ciał stałych np. metali, drewna, tworzyw sztucznych, materiałów ceramicznych,
  • gogle spawalnicze – ochrona przed promieniowaniem i zgorzeliną,
  • osłona twarzy z nausznikami – ochrona przed małymi odpryskami ciał stałych,
  • zestaw nagłowny – z wymienną szybką, możliwość połączenia z nausznikami przeciwhałasowymi Optime I oraz okularami serii V6, zapewnia dobrą wentylację, zwiększając tym samym komfort pracy,
  • tarcza spawalnicza – ochrona twarzy i oczu podczas spawania, uchwyt wykonany z twardego drewna.

Wszystkie nasze produkty posiadają wymagane certyfikaty i spełniają najnowsze normy bezpieczeństwa. Kupując w naszym sklepie, zaopatrzysz się w artykuły najwyższej jakości.

Dlaczego tak ważna jest odpowiednia ochrona?

Praca w warunkach, które mogą negatywnie wpłynąć na zdrowie, wymaga odpowiedniego przygotowania, dlatego nasz sklep wychodzi naprzeciw ludziom narażonym na niebezpieczeństwa. Zasady BHP w sposób przejrzysty określają, w jakie środki ochrony osobistej powinien być zaopatrzony pracownik. U nas kupisz artykuły BHP, jakie potrzebne są na konkretnym stanowisku pracy. Jeżeli masz styczność z materiałami, które odpyskują – konieczne jest zaopatrzenie się w odpowiednie okulary ochronne. W przypadku spawania musisz chronić swój wzrok przed promieniowaniem, dlatego w ofercie naszego sklepu znajdziesz gogle spawalnicze.

Urazy oczu i twarzy najczęściej powstają przy obróbce metalu, drewna i kamieni. Powstałe odpryski mogą uszkodzić gałkę oczną, narażając Cię na poważne konsekwencje zdrowotne. Zagrożeniem mogą być również ruchome, uszkodzone elementy z maszyn i urządzeń w miejscu pracy. Oko jest narządem bardzo delikatnym, dlatego konieczne jest zastosowanie jak najlepszej ochrony.

Oczy i twarz – jak wybrać odpowiednią ochronę?

Stosowanie właściwych i profesjonalnych środków ochronnych oczu i twarzy może uchronić w trakcie wykonywania zadań przed poważnymi wypadkami. Niezależnie od miejsca pracy i stanowiska, należy bezwzględnie przestrzegać zasad BHP i zaopatrzyć się w dedykowane artykuły chroniące przed niebezpieczeństwami. Na naszej stronie znajdziesz wiele specjalistycznych produktów, dzięki czemu z łatwością wybierzesz taki, którego potrzebujesz.

Zapoznaj się z naszą ofertą, a przekonasz się, że w naszym sklepie znajdziesz akcesoria potrzebne do zapewnienia bezpieczeństwa. Wszystkie z nich są certyfikowane i spełniają określone normy, co pozwala na wybór sprawdzonych i bezpiecznych artykułów BHP nie tylko z kategorii ochrona oczu i twarzy. 

Pamiętaj, że żeby zawsze dbać o swoje zdrowie, ponieważ niekiedy wystarczy sekunda, żeby narazić się na trwałe uszkodzenie wzroku. Kupno produktów do ochrony twarzy i oczu jest konieczną inwestycją, jeśli w swojej pracy masz styczność ze szkodliwymi warunkami. Nasze produkty pozwolą Ci na bezpieczne wykonywanie swoich obowiązków zawodowych niezależnie od zajmowanego stanowiska.

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
;
Sklep internetowy Shoper.pl