Producenci
Zaloguj się
Nie pamiętasz hasła? Zarejestruj się
Opcje przeglądania
Cena
  • od
    do

Urazy głowy należą do najczęściej występujących i najniebezpieczniejszych rodzajów obrażeń, do jakich dojść może podczas wykonywania pracy. Bardzo często kończą się one poważnymi kontuzjami, które uniemożliwiają pracownikowi normalne funkcjonowanie. Aby tego uniknąć, warto sięgnąć po sprawdzone i pozytywnie oceniane zabezpieczenia. Produkty do ochrony głowy mogą uratować życie, a jednocześnie są one komfortowe w użytkowaniu.

Ochrona głowy

Dlaczego ochrona głowy jest ważna w pracy?

Zapewnienie pracownikowi odpowiedniej ochrony głowy jest w wielu zawodach kluczowe dla jego zdrowia, a to sprawia, że  zakup odpowiedniego sprzętu jest obowiązkiem pracodawcy. Urazy głowy bywają bowiem bardzo niebezpieczne, a w skrajnych przypadkach prowadzą do poważnych komplikacji – takich, jak na przykład wstrząs mózgu, krwiak, złamań, a w skrajnych przypadkach także do śmierci.

Z tego też powodu stosowanie odpowiednich środków ochronnych głowy zalecane jest na wszystkich stanowiskach, na których pracownicy mogą mieć styczność z niebezpiecznymi sytuacjami. Warto pamiętać o tym, że urazy głowy nie wiążą się wyłącznie z upadkami, ale także z odpryskami kamieni, metali czy działaniem substancji drażniących.

Ponieważ głowa jest tak niesamowicie czułym punktem ciała, warto pozyskać akcesoria ochronne najwyższej klasy. Tylko profesjonalny sprzęt zabezpieczający głowę może spełnić wszystkie wymagania, jakie pojawiają się w ryzykownych pracach. Nasz sklep internetowy współpracuje z najlepszymi dostawcami i producentami, dlatego oferowane przez nas akcesoria do ochrony głowy mają najnowsze atesty i certyfikaty.

Co można kupić w naszym sklepie?

W naszym sklepie proponujemy kompleksową ofertę środków ochronnych głowy, przeznaczonych dla odbiorców wykonujących pracę na bardzo różnych stanowiskach. Nasze produkty różnią się między sobą przeznaczeniem, materiałami, z jakich są wykonane, a także walorami estetycznymi. Wszystkie powstają jednak z najwyższej klasy surowców, dzięki czemu każdy nasz klient może być pewien ich jakości. Niezależnie od potrzeb – nasz sklep jest w stanie sprostać oczekiwaniom.

Oferowane przez nas produkty dostosowane są do potrzeb i możliwości odbiorców z bardzo różnych branż. Naszymi regularnymi klientami są między innymi firmy zajmujące się usługami budowlanymi, metalurgią lub też spawalnictwem. Nasz sklep BHP oferuje także akcesoria ochrony głowy przeznaczone dla lokali gastronomicznych, przemysłu spożywczego oraz branży kosmetycznej i farmaceutycznej.

Oferujemy artykuły BHP dostosowane do indywidualnych potrzeb każdego z pracowników i przedsiębiorców. W naszym sklepie internetowym gwarantujemy szeroki wybór sprzętu do ochrony głowy, niskie, konkurencyjne ceny, błyskawiczną dostawę pod wskazany adres, a przede wszystkim – produkty najwyższej światowej jakości. 

Jak używać akcesoriów do ochrony głowy?

Ochrona głowy podczas pracy powinna być możliwie jak najbardziej kompleksowa. To, jaką część powierzchni głowy należy chronić podczas wykonywania pracy, zależy konkretnie od danego zawodu. Na przykład w przypadku leśników wysoce zalecana jest ochrona całej powierzchni głowy oraz twarzy, dlatego polecanym zakupem jest specjalistyczny zestaw hełmowy wyposażony.

Z kolei przy pracach budowlanych najczęściej kupowane są przede wszystkim kaski, a podczas prac gastronomicznych – czapki kucharskie i czepki. Ochronę głowy warto rozszerzyć także o akcesoria BHP chroniące oczy i twarz, a także oddech.

Ochrona twarzy – jak wybrać?

Jak wybrać akcesoria BHP do ochrony twarzy? Warto zakupić je w uznanym sklepie internetowym, gwarantującym maksymalną jakość sprzedawanych produktów. Zapewnią one wówczas pełne bezpieczeństwo wykonywanego zawodu przez bardzo długi czas. 

Produkt należy dobrać nie tylko bezpośrednio pod zawód, ale także pod konkretne stanowisko – takie podejście przyniesie najlepsze rezultaty. Pamiętać także należy, że hełmy, kaski, a nawet przyłbice także mają rozmiary. Wybierając dany model, warto zwrócić na uwagę na odpowiednie dopasowanie do kształtu głowy, aby upewnić się, że kupi się sprzęt, którego używanie będzie wygodne.

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
;
Sklep internetowy Shoper.pl