Producenci
Zaloguj się
Nie pamiętasz hasła? Zarejestruj się
Opcje przeglądania
Producent
Cena
  • od
    do

Prowadzisz stację benzynową? Kompletując jej wyposażenie, musisz o rozmaitych niezbędnych urządzeniach oraz meblach. Nie możesz jednak zapomnieć również o konieczności stosownego oznaczenia poszczególnych miejsc, w których na Twoich pracowników oraz klientów czyhają określone zagrożenia. Zastanawiasz się, gdzie nabyć odpowiednie tabliczki i etykietki informacyjne? Jesteś w odpowiednim do tego miejscu. Przejrzyj ofertę naszego sklepu Professional BHP i wybierz odpowiednie oznakowania.

Znaki gazownicze, stacje benzynowe

Jakie znaki na stacje benzynowe warto nabyć?

Oznakowania produkowane z myślą o stosowaniu na stacjach benzynowych informują postronne osoby o rozmaitych kwestiach. Wiele z nich wskazuje na rodzaj paliwa dostępnego w danym zbiorniku (np. paliwo bezołowiowe, gaz napędowy, olej napędowy). Tego typu informacje zwykle mają postać określonego symbolu dobrze znanego zarówno pracownikom stacji, jak i użytkownikom aut. W celu uniknięcia jakichkolwiek nieporozumień warto jednak umieścić w widocznym miejscu (np. na drzwiach stacji) wykaz symboli oznaczających rodzaj paliwa wraz z ich słownym opisem.

W Professional BHP nabędziesz również odpowiednie oznaczenia stosowane na stacjach benzynowych w celu poinformowania wszystkich osób przebywających na terenie danego obiektu o zasadach zachowania. Takie znaki wskazują, w jaki sposób należy zachowywać się w trakcie korzystania z usług stacji. Określają także, jakich działań należy się bezwzględnie wystrzegać. Kupione u nas znaki na stacje benzynowe przypominają kierowcom m.in. o konieczności zgaszenia silnika na czas korzystania z dystrybutora. Ponadto powiadamiają o konieczności zachowania bezpiecznej odległości poszczególnych pojazdów mechanicznych od siebie.

Podstawowy podział oznaczeń stacji benzynowych

Jeśli jesteś właścicielem stacji benzynowej, z pewnością zdajesz sobie sprawę z tego, że miejsce to każdego dnia odwiedza wielu klientów. W Twojej gestii leży dokładne poinformowanie tych osób o usługach, z których mogą skorzystać w prowadzonym przez ciebie punkcie handlowym. Do najczęściej stosowanych na stacjach CPN znaków zalicza się:

  • tabliczki i naklejki na dystrybutory – dzięki nim osoba zainteresowana zatankowaniem auta dowiaduje się, z którego zbiornika powinna skorzystać;
  • piktogramy informacyjne – z reguły służą do oznaczania miejsc, w których można skorzystać z dodatkowych usług świadczonych na stacjach benzynowych; dotyczy to np. myjni samochodowych, odkurzacza, kompresora;
  • etykiety paliwowe – służące do informowania klientów o zawartości poszczególnych składników (np. biodiesla albo etanolu) w paliwie;
  • znaki informacyjno-ostrzegawcze – wskazujące, w jaki sposób należy dbać o bezpieczeństwo na terenie stacji (np. zakaz palenia w pobliżu pojemników z gazem).

Cena oferowanych przez nas tabliczek informacyjnych nie jest zbyt wygórowana. Jeśli zdecydujesz się na nabycie większej ilości określonych oznaczeń, możesz liczyć na atrakcyjne rabaty.

Najważniejsze zalety naszych produktów

Zastanawiasz się, czy warto zaopatrzyć się u nas w stosowne oznaczenia stosowane na stacjach benzynowych? Musisz wiedzieć, że ich nabycie będzie dobrą inwestycją dla Ciebie. Oferowane przez nas oznaczenia w większości przypadków wykonywane są z wysokiej jakości płyt PCV. To sprawia, że są one wytrzymałe oraz odporne na uszkodzenia mechaniczne i niekorzystne oddziaływanie czynników atmosferycznych.

Sprzedawane w Professional BHP oznaczenia są dość duże, a znajdujące się na nich napisy i grafiki są doskonale widoczne nawet z dalszej odległości. To pozwala zredukować do minimum ryzyko ich przeoczenia. Widniejące na danej tabliczce litery i znaki graficzne nie ulegają blaknięciu ani zamazaniu wraz z upływem czasu. Dzięki temu nasze tabliczki informacyjne nadają się do wieloletniego użytkowania. Nie trzeba ich zatem zbyt często wymieniać.

Nie wahaj się i już dziś skorzystaj z naszej oferty. Jesteśmy przekonani, że zamówione u nas oznaczenia na stacje benzynowe (w tym także znaki gazownicze) doskonale spełnią wszystkie pokładane w nich oczekiwania.

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
;
Sklep internetowy Shoper.pl