Producenci
Zaloguj się
Nie pamiętasz hasła? Zarejestruj się
Opcje przeglądania
Producent
Cena
  • od
    do

Place budowy to miejsca, które powinny być odpowiednio oznakowane. Od tego bowiem zależy nie tylko sprawność wykonywanej na danym terenie pracy, ale przede wszystkim bezpieczeństwo przebywających w tym osób. W sklepie internetowym Professional BHP doskonale zdajemy sobie z tego sprawę. Dlatego dokładamy wszelkich starań, aby zapewnić Ci nieograniczony wybór tablic budowlanych. Przejrzyj nasz asortyment i wybierz takie, które przydadzą się w miejscach realizowanych przez Twoją firmę inwestycji.

Tablice budowlane

Funkcjonalne tablice budowlane na wyciągnięcie ręki

W naszej ofercie znajdziesz rozmaite tablice budowlane. Artykuły te na ogół opatrzone są niezbędnymi informacjami na temat prowadzonej budowy, przede wszystkim daty jej rozpoczęcia, zakresu planowanych robót, wymaganych pozwoleń. Można tam również sprawdzić dane osoby odpowiedzialnej za realizację konkretnego przedsięwzięcia. Dodatkowo na tablicach budowlanych obowiązkowo umieszcza się także numery telefonów alarmowych (np. do straży pożarnej, policji, pogotowia ratunkowego, gazowego i energetycznego).

Tablice z naszej oferty mogą pełnić nie tylko funkcję informacyjną. Odgrywają one również istotną rolę w ostrzeganiu pracowników budowlanych oraz postronnych osób przed potencjalnymi niebezpieczeństwami. Dzięki takim oznaczeniom piesi i kierowcy samochodów dowiadują się na przykład o konieczności zachowania szczególnej ostrożności podczas przebywania w pobliżu placu budowy.

Kto odpowiada za zakup i montaż tablicy informacyjnej na budowie?

Zastanawiasz się, czy w określonej sytuacji powinieneś nabyć tablice budowlane? Powinieneś mieć świadomość, że obowiązek zakupu odpowiedniego modelu spoczywa na inwestorze. Z kolei za montaż oznaczenia odpowiada kierownik budowy. W większości przypadków najlepiej sprawdzają się dostępne w naszym sklepie gotowe modele zawierające wszystkie obowiązkowe elementy oraz puste rubryki do wypełnienia.

Artykuły te na ogół wyróżniają się jaskrawą, rzucającą się w oczy kolorystyką. Znajdujące się na nich napisy są wyraźne i doskonale widoczne z daleka. Przy uzupełnianiu poszczególnych pól warto pamiętać o zastosowaniu wysokiej jakości markera, przy użyciu którego można wykonać trwałe napisy, które otrzymują się na danej powierzchni przez długi czas, nawet podczas deszczu.

U nas kupisz tablice budowlane wyprodukowane z wysokogatunkowego tworzywa sztucznego. Najwyższej jakości modele wyróżniają się wytrzymałością oraz odpornością na uszkodzenia mechaniczne oraz szkodliwe oddziaływanie niekorzystnych warunków atmosferycznych. To sprawia, że nadają się one do wielomiesięcznego użytkowania.

Warto też mieć świadomość, że wybór odpowiedniej tablicy to nie wszystko. Równie ważne jest też umieszczenie danego oznaczenia we właściwym miejscu. Na ogół zaleca się, aby stosowne oznakowanie znajdowało się od strony drogi publicznej lub w okolicach dojazdu do niej. Tablicę najlepiej zamocować na wysokości około 2 m.

Jak wybrać najlepsze tablice budowlane?

W sklepie Professional BHP czeka na Ciebie bogaty wybór różnego rodzaju tablic informacyjnych i ostrzegawczych przeznaczonych do zamontowania na terenie budowy. Nie wiesz, na jaki model ostatecznie warto się zdecydować? Wszystko zależy od indywidualnych okoliczności.  Przy wejściu oraz wjeździe na plac budowy zazwyczaj umieszcza się gotowe tabliczki zawierające krótki, jasny przekaz (np. „Osobom nieupoważnionym wstęp wzbroniony”, albo „Uwaga! Wyjazd z budowy”). W większości przypadków istotną funkcję odgrywają również tablice z pustymi rubrykami, w których wpisuje się najważniejsze informacje o inwestycji.

Przy wyborze tablic informacyjnych na budowę trzeba też wziąć pod uwagę ich wielkość. Z uwagi na konieczność zapewnienia oznaczeniu optymalnej widoczności zaleca się, aby tego typu artykuły miały wymiary oscylujące na poziomie co najmniej 90 cm długości oraz 70 cm szerokości. W praktyce najbardziej funkcjonalne okazują się tablice w kształcie prostokąta.

Nie zwlekaj i już dziś pomyśl o zaopatrzeniu się w odpowiednie tablice budowlane w naszym sklepie internetowym.

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
;
Sklep internetowy Shoper.pl