Producenci
Zaloguj się
Nie pamiętasz hasła? Zarejestruj się
Opcje przeglądania

Wykonywanie pracy na wysokości obarczone jest ogromnym ryzykiem, a w przypadku braku odpowiednich produktów do ochrony jest po prostu bardzo niebezpieczne. Osoba, która nie posiada prawidłowych przyrządów, nie może pracować na takim stanowisku. Zasady BHP jasno określają normy i zasady, jakich trzeba przestrzegać – dotyczą one zarówno pracowników, jak i pracodawców oraz zorganizowanego przez nich wyposażenia do ochrony przed upadkiem z wysokości.

Ochrona przed upadkiem z wysokości

Szelki  bezpieczeństwa P-32mX PRO Szelki bezpieczeństwa P-32mX PRO
Producent: PROTEKT
Cena:

268,00 zł

szt.
zobacz więcej
SZELKI BEZPIECZEŃSTWA SPIDER SZELKI BEZPIECZEŃSTWA SPIDER
Producent: Consorte
Cena:

65,00 zł

szt.
zobacz więcej

Ochrona przed upadkiem z wysokości – dlaczego jest ważna?

Wszystkie zalecenia i przepisy pozwalające na pracę na wysokości jasno określają, jakie wymagania powinna spełnić osoba, która będzie pracować w takich warunkach. Opisany jest tam również sprzęt, który jest konieczny do tego, by zadbać o BHP. Stosowanie nieodpowiednich, uszkodzonych, starych bądź niecertyfikowanych produktów jest zachowaniem karygodnym i nigdy nie powinno mieć miejsca. Praca na wysokościach może narazić na niebezpieczeństwo utraty życia i zdrowia nie tylko pracownika, ale również osoby postronne. Dlatego tak ważny jest dobór odpowiednich artykułów BHP, które znacząco zmniejszą ryzyko powstania wypadku w miejscu pracy.

Świadomość, jak ważne jest, aby każda osoba wykonująca pracę na wysokościach, była jak najlepiej zabezpieczona i miała poczucie bezpieczeństwa w swoim miejscu pracy, jest kluczowa dla bezpieczeństwa pracowników. W ofercie naszego sklepu posiadamy artykuły BHP, które zminimalizują ryzyko wypadków podczas pracy, tak aby pracownik, w przypadku zaistnienia wypadku, zatrzymał się w powietrzu i zahamował pęd spadania, ograniczając przy tym niebezpieczeństwo nacisku zbyt dużych sił w momencie zdarzenia. Odpowiedni sprzęt pozwala na bezpieczne przeczekanie do momentu udzielenia pomocy i ściągnięcie osoby z wysokości.

Nasz sklep posiada w ofercie sprzęt, który będzie stabilizował osobę na wysokości, nie doprowadzając do zmiany położenia pracownika, a tym samym ograniczy wzrost ryzyka niebezpieczeństwa podczas pracy na wysokości. Systemy blokujące możliwość upadku z wysokości to systemy posiadające 3 elementy: punkt kotwiczący, podzespół łącząco-amortyzujący i szelki bezpieczeństwa.

Co kupić do ochrony prac na wysokości?

W naszym sklepie można zaopatrzyć się w kompleksowe środki ochrony osobistej. Bogata oferta pozwala dokonać odpowiedniego wyboru sprzętu przeznaczonego do pracy na wysokościach. W sprzedaży posiadamy:

  • amortyzatory bezpieczeństwa,
  • liny z urządzeniem samozaciskowym,
  • słupki asekuracyjne z zestawem montażowym,
  • linki bezpieczeństwa,
  • amortyzatory bezpieczeństwa z podwójną linką,
  • urządzenia samohamowne – do pracy w pionie i w poziomie,
  • szelki bezpieczeństwa,
  • szelki bezpieczeństwa z pasem pozycjonującym,
  • taśmowe linki bezpieczeństwa.

Wszystkie nasze produkty posiadają odpowiednie certyfikaty i spełniają najnowsze normy bezpieczeństwa, dlatego dokonując u nas zakupów, można być pewnym, że nabyło się najwyższej jakości produkty z najlepszej jakości materiałów, od cenionych firm z branży artykułów BHP. Na ochronę przed upadkiem z wysokości nie można patrzeć obojętnie, ponieważ tylko ona jest w stanie uratować życie pracownikom, którzy w trudnych warunkach wykonują swoje zadania.

Jak wybrać odpowiednią ochronę do pracy na wysokościach?

Na naszej stronie znajdują się różne modele produktów, które sprawdzą się przy wykonywaniu licznych zdaniach w wielu branżach. Wszystkie z nich dostarczone zostały przez najlepszych producentów, dlatego mają one certyfikaty i spełniają określone normy. To pozwala na wybór sprawdzonych i bezpiecznych artykułów BHP nie tylko z kategorii ochrona przed upadkiem z wysokości, ale także innych działów poświęconych bezpiecznej pracy.

Nasza firma jest świadoma, jak ważna jest odpowiednia ochrona pracownika, dlatego mamy szeroką ofertę artykułów BHP. Zainwestowanie w sprzęt ochronny najwyżej jakości jest najlepszym rozwiązaniem, które może w rzeczywisty sposób wpłynąć na uratowanie życia i zminimalizowanie szkód zdrowotnych, jakie mogą powstać po wypadku.

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
;
Sklep internetowy Shoper.pl