Producenci
Zaloguj się
Nie pamiętasz hasła? Zarejestruj się
Opcje przeglądania

Bezpieczeństwo pracy jest bardzo ważne. Każda branża ma swoją specyfikę i w celu jego zapewnienia potrzebuje innych narzędzi. Jednym z nich — wykorzystywanych do zapewnienia bezpieczeństwa ruchu — są taśmy ostrzegawcze.

Bezpieczeństwo ruchu

Bezpieczeństwo ruchu dzięki taśmom

Taśmy ostrzegawcze stosuje się przede wszystkim  w oznakowaniu i zabezpieczaniu różnego rodzaju miejsc (np. dróg transportowych, niebezpiecznych występów oraz innych miejsc stanowiących zagrożenie), dlatego też bardzo często są wykorzystywane przez służby ratunkowe (np. pogotowie ratunkowe, pogotowie gazowe, policję czy straż pożarną).

Mogą być one jednak stosowane również w innych okolicznościach, np. przez firmy budowlane, ekipy filmowe czy nawet firmy eventowe. Taśmy ostrzegawcze często są również przydatne w branży telekomunikacyjnej (np. do oznakowania okablowania, którego nie widać z perspektywy powierzchni ziemi).

Jakie produkty zwiększają bezpieczeństwo ruchu?

W naszym sklepie znajdziesz taśmy z różnym przeznaczeniem i w różnych kolorach, w tym  mocne taśmy czerwono-białe oraz żółto-czarne, które idealnie sprawdzą się w każdych warunkach.

Nasze taśmy mogą być wykorzystane na różne sposoby, w tym m.in. do odgradzania różnego rodzaju miejsc (na przykład na placu budowy, ogrodzenie działki czy po prostu określonego terenu, którego odgrodzenie wymagane jest odrębnymi normami prawnymi).

Tego typu produkty są często również stosowane podczas koncertów czy innych wstępów masowych — organizatorzy takich eventów wykorzystują taśmy do odgrodzenia terenu imprezy, czy też jej podziału na określone sekcje. Taśmy ostrzegawcze zgodnie z przepisami BHP mogą być również umieszczane na schodach i progach tak, aby ryzyko potknięcia się czy pośliźnięcia zminimalizować do minimum.

Bezpieczeństwo ruchu i taśmy ostrzegawcze w naszej ofercie

Posiadamy w sprzedaży różne rodzaje taśm ostrzegawczych — jedno- i dwu-stronne. W zależności od zapotrzebowania możesz wybrać taśmę czerwono-białą lub żółto-czarną. Charakteryzują się one prostym użyciem – ani ich montaż, ani rozmieszczenie nie zajmują dużo czasu i nie powinny sprawić nikomu trudności.

Taśmy są bardzo wytrzymałe (grubość 70 mic), a w jednym rulonie masz do dyspozycji ponad 30 metrów mocnej taśmy. Jeżeli potrzebujesz jej do domowego użytku (np. oznaczenie drzew do wycinki, zaznaczenie terenu) i nie zależy Ci na aż tak wytrzymałym materiale, polecamy jednostronną taśmę czerwono-białą o grubości 30 mic. Będziesz mógł ją wykorzystać wielokrotnie (taśma ma aż 100 m długości).

Taśmy znajdą zastosowanie również w halach produkcyjnych, magazynach czy innych dużych powierzchniach do wskazania granic określonych stref tego pomieszczenia. Przy użyciu naszych taśm ostrzegawczych możesz również zadbać o bezpieczeństwo swoich pracowników w ciągach komunikacyjnych, po których poruszają się wózki widłowe czy inne urządzenia wykorzystywane w Twojej firmie.

Taśmy do izolacji i taśmy pakowe z naszej oferty

W naszej ofercie znajdziesz również uniwersalne taśmy samoprzylepne w kolorze srebrnym, które często są stosowane do izolacji czy hydraulice. Bardzo dobrze sprawdzą się do prac łączeniowo-naprawczych. Tego rodzaju taśma jest bardzo mocna.

Standardowe taśmy mają długość 46 m i szerokość 48 mm. Z uwagi na swoją moc sprawdzą się również bardzo dobrze m.in. w branży e-commerce. Jeżeli sprzedajesz produkty i wysyłasz je do klientów (w tym również produkty o większej wadze) nasza taśma idealnie sprawdzi się do pakowania produktów.

Nie tylko wzmocni całą przesyłkę, ale też zapewni, że podczas transportu karton nie zostanie otwarty (taśma nie jest podatna na uszkodzenia mechaniczne). Jest ona również łatwa i szybka w użyciu. Jej aplikacja nie wymaga wcześniejszego przygotowania.

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
;
Sklep internetowy Shoper.pl